İYİ Parti’nin Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük Kimdir?

İYİ Parti’nin Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük oldu. Peki, İYİ Parti’nin 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Düzce Belediye Başkan adayı olan Ömer Küçük kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Hayatı ve kariyeri hakkında tüm merak edilenler haberimizde…

ÖMER KÜÇÜK KİMDİR?

Ömer Küçük, 1960 yılında Düzce’de doğdu. Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Küçük, ticaretle uğraşıyor. Ömer Küçük, evli ve 2 çocuk babasıdır. Küçük, siyasete (ANAP) Anavatan Parti’sinde başladı. 1999 yılında ANAP’tan Düzce Belediye Başkan adayı olan Küçük, dönemin Refah Partili Belediye Başkanı olan Ruhi Kurnaz ile girdiği yarışı kaybetti.

2004 SEÇİMLERİNDE AK PARTİ’DEN ADAY OLMUŞTU

28 Şubat süreciyle kapatılan Refah Partisi’nden ayrılan ve kendilerine ‘ yenilikçi ‘denilen Başbakan Erdoğan önderliğinde kadroların bir araya gelerek kurduğu AK Parti’den 2004 yerel seçimlerinde belediye başkanlığı için aday adayı oldu. AK Parti’de aradığını bulamayan Ömer Küçük’ün yolu 2009 yerel seçimlerinde bu kez MHP’de kesişti. Ömer Küçük, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*