Galatasaray’ın yıldızı Yunus Akgün: Hedeflerim var

Performansını artırmak istediğini dile getiren Yunus Akgün, “Kazandığımız için çok mutluyuz. İlk iki maçta istediğimiz sonucu alamamıştık. Çok yoğun ve ağır antrenmanlar yapıyoruz. Sezon başları çok zor antrenmanlar oluyor. Bu maçlar bizim için test; ancak Galatasaray hep kazanmak için sahada olur. Okan hoca ile birlikte ilk galibiyetimizi aldık. İnşallah camiamıza hayırlı olur. Nice galibiyetler alırız. Yeniden Galatasaray forması giydiğim için ve gol attığım için çok mutluyum. Galatasaray’a çok katkı sağlamak, şampiyon olmak istiyorum. İnşallah çok daha iyi bir Galatasaray olacak. Yavaş yavaş kondisyonumuz oturacak ve daha iyi bir takım olacağımıza inanıyorum. Hedeflerim var. Tek odağım kendimi yukarıya çekmek ve Galatasaray’a katkı sağlamak. Adana Demirspor’daki performansımı yukarıya çekmek istiyorum” diye konuştu.

Sergio Oliveira’nın ilk maçında çok iyi performans gösterdiğini ve genç oyunculara tecrübesini aktardığını ifade eden Yunus Akgün, “Oliveira çok tecrübeli bir oyuncu. Bizimle sürekli konuşuyor ve yardımcı oluyor. Bence ilk maç performansı çok iyiydi. Birbirimize daha da alışacağız ve daha güzel sonuçlar alacağız” ifadelerini kullandı.

Son olarak Galatasaray taraftarına tam destek çağrısı yapan genç oyuncu, “Galatasaray sahaya her zaman kazanmak için, şampiyonluk için çıkar. Bize destek vermeyi bırakmasınlar. Lig maçlarında bizi yalnız bırakmasınlar. Stadı dolduralım. İnşallah bu sene şampiyon olacağız” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*